Weg naar Holwert vanaf 15 juni deels afgesloten door werkzaamheden bij Stiens
Reizigers die via Stiens naar de veerhaven in Holwert reizen, moeten vanaf maandag 15 juni rekening houden met extra reistijd. Door werkzaamheden aan de N357 vinden er verschillende wegafsluitingen en omleidingen plaats.
Werkzaamheden van 15 juni tot en met 3 juli
Van maandag 15 juni tot en met vrijdag 19 juni wordt de rotonde bij Stiens vernieuwd. De N357 is in deze periode dagelijks afgesloten tussen 07.00 en 17.00 uur.
Ook in de weken daarna vinden werkzaamheden plaats aan wegen in en rond Stiens. Hierdoor blijft verkeershinder mogelijk tot en met vrijdag 3 juli.
Omleidingen richting Holwert
Verkeer richting Holwert moet rekening houden met omleidingsroutes en extra reistijd. De provincie adviseert verkeer vanuit Leeuwarden richting Holwert om te rijden via de Centrale As.
We adviseren passagiers om vooraf hun route te controleren en op tijd van huis te vertrekken.
Openbaar vervoer
Ook het openbaar vervoer kan hinder ondervinden van de werkzaamheden. Bussen rijden mogelijk een aangepaste route.
Actuele reisinformatie is te vinden via www.9292.nl.
